آسان بام راد
تولید کننده برتر ساندویچ پانل در ایران

تحویل درب کارخانه چیست؟

مجموعه آسان بام راد به عنوان تولید کننده ساندویچ پانل اعم از ساندویچ پانل دیواری و ساندویچ پانل سقفی و در راستای مشتری مداری و کسب رضایت مشتری و جلب اعتماد مشتریان عزیز محصولات تولیدی خود را درب کارخانه آسان بام راد تحویل خواهد داد.

 

نصب انواع ساندویچ پانل دارای روش های متفاوتی است. در ابتدا شما باید با موارد استفاده از ساندویچ پانل ها آشنایی داشته باشید و بدانید هر نوع آن در کجا کاربرد دارد.

برای نصب ساندویچ پانل باید به ارتفاع و شدت وزش باد منطقه توجه شود

ساندویچ پانل اتاق تمیز (clean room):
از انواع دیگر ساندویچ پانل می توان به ساندویچ پانل اتاق تمیز یا clean room اشاره کرد. این نوع ساندویچ پانل در مکان های بهداشتی استفاده می شود که در آن میزان ورود و خروج هوا باید کم باشد و جریان آلاینده هایی مانند گرد و غبار، میکروب های معلق در فضا و ... به آن وارد نشود.

موارد استفاده از ساندویچ پانل اتاق تمیز در مکان ها بهداشتی می باشد

دکوراتیو به معنای زیبا سازی فضا و در عین حال کاربردی بودن آن است که امروزه از اهمیت بالایی برخوردار است و صنعت ساندویچ پانل نیز از این امر مستثنا نبوده و علاوه بر تولید کاربردی این محصول به فکر زیبایی آن برای نمای بیرونی و درونی ساختمان ها بوده که در حال حاضر مشتریان آن رو به افزایش است.

ساندویچ پانل دکوراتیو علاوه بر زیبایی دارای استحکام بالایی است

در مطلب قبل مراحل تولید ساندویچ پانل را برایتان شرح دادیم و مواد مورد استفاده در آن را مورد بررسی قرار دادیم. در این مطلب قصد داریم تا با دستگاه های ساخت ساندویچ پانل دیواری و سقفی و... آشنا شویم. این دستگاه ها به دو دسته تقسیم می شوند.

استفاده از دستگاه کانتینیوز پلی یورتان برای ساخت ساندویچ پانل