آسان بام راد
تولید کننده برتر ساندویچ پانل در ایران

ساندویچ پانل پیش ساخته بهترین گزینه برای عایق حرارتی و پوشش دیوار های صنعتی و ساختمان های مسکونی است که به وسیله دو ورق استیل ساخته می شود که عایقی را پوشش داده اند. این مصالح در صنعت ساخت و ساز بسیار گسترش پیدا کرده و به خاطر وزن سبک آن ها و عایق بودنشان کاربرد زیادی در این صنعت پیدا کرده است . ساندویچ پانل ها انواع مختلفی دارند مانند ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سقفی و .... .

درباره ساندویچ پانل ها

 

ساندویچ پانل های از پیش ساخته از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه بوده و می توان به سرعت آن را ساخت . ساندویچ پانل ها می توانند بار سازه را تحمل کنند و با سازه های بتنی و فلزی برای ساخت ساختمان های صنعتی و دیگر ساختمان ها استفاده شوند . همچنین ا آن ها را در نمای داخلی و خارجی ساختمان به کار می برند و زیبایی سازه را تکمیل می کنند .
طیف گسترده ای از ساندویچ پانل ها وجود دارد که می توان بر حسب کارایی و فضای مورد نظر آن را انتخاب کرد . ساندویچ پانل ها در رنگ ها و طرح ها و ضخامت های گوناگون ساخته می شود و همچنین فلز های به کار رفته و عایق ها نیز متفاوت است .

درباره ساندویچ پانل ها
فوم داخل این پانل ها نیز می تواند انواع مختلفی داشته باشد : پشم شیشه ، پشم سنگ ، پلی اورتان و پلی استایرن . هر نوع عایقی نکات مثبت و منفی در مورد پارامتر های فنی دارد که در مقاله      تعریف ساندویچ پانل     به آن اشاره کردیم . می توان بهترین و کارآمد ترین آن ها را برای فعالییت مورد نظر انتخاب کرد . پانل های با فوم PIR و PUR در برابر حرارت خوب عمل می کنند و ضریب حرارتی و وزن پایینی دارند در حالی که پانل های عایق شده با پشم سنگ مقاومت بیشتری در برابر آتش دارند .