آسان بام راد
تولید کننده برتر ساندویچ پانل در ایران

ساندویچ پانل اتاق تمیز (clean room):
از انواع دیگر ساندویچ پانل می توان به ساندویچ پانل اتاق تمیز یا clean room اشاره کرد. این نوع ساندویچ پانل در مکان های بهداشتی استفاده می شود که در آن میزان ورود و خروج هوا باید کم باشد و جریان آلاینده هایی مانند گرد و غبار، میکروب های معلق در فضا و ... به آن وارد نشود.

موارد استفاده از ساندویچ پانل اتاق تمیز در مکان ها بهداشتی می باشد


در این مکان ها از ساندویچ پانل دیواری و سقفی خاصی استفاده می شود که امکان ورود و خروج هوا به حداقل برسد و حتی افرادی که می خواهند به این اتاق ها وارد شوند باید از لباس مخصوص استفاده کرده و دوش هوا بگیرند.
برای این که امکان جایگیری گرد و غبار و باکتری روی ساندویچ پانل از بین برود این نوع ساندویچ پانل را معمولا دورو صاف می سازند و همچنین از مزایای دیگر آن می توان به مقاومت بسیار بالای آن در برابر خوردگی، پوسیدگی، میکروب و باکتری دارند.
عایق به کار رفته در ساندویچ پانل اتاق تمیز می تواند از نوع پلی یورتان یا پلی استایرن باشد. البته بیشتر از نوع پلی یورتان استفاده می شود زیرا دارای مقاومت بالا و عایق بسیار خوبی می باشد. نوع ضخامت ساندویچ پانل های دورو صاف معمولا 0.6 و 0.7 می باشد. مدل ضد حریق ساندویچ پانل دورو صاف در دو کلاس b1 و b2 تولید می شود. نوع b1 آن در زمان آتش سوزی به علت ایجاد نکردن قطره های آتش زا و ذرات شعله ور سبب گسترش آتش نمی شود و این امر خود در مجموعه آسان بام راد با استفاده از ساندویچ پانل دیواری که به صورت کلین روم تولید میشود نیز به طور کامل رعایت میشود.
کاربرد ساندویچ پانل اتاق تمیز:
از موارد استفاده ساندویچ پانل اتاق تمیز می توان به استفاده در کارگاه های مواد غذایی، تولید دارو، آزمایشگاه ها، بیمارستان ها و... اشاره کرد.
مشخصات ساندویچ پانل دیواری اتاق تمیز:
مدل: صاف بدون شیار
ضخامت: 4، 5، 6، 8، 10، 12، 15 سانتیمتر
عرض: 1.195متر مفید
طول: 1 تا 13 متر